پشتیبانی آنلاین فروتل

فروتل

به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد و گسترده تبلیغات، فروش و لجستیک فروتل در سراسر ایران که با حداقل هزینه و با کیفیت مناسب ارائه می گردد، اکثر فروشندگان اینترنتی بدون ریسک مالی و پرداخت هزینه های اضافی از خدمات فروتل استفاده می نمایند از جمله فروشندگان زیر:

  • اکثر فروشندگانی که تبلیغات رسانه ای گسترده ای دارند از جمله مجموعه بزرگ باراد  (ارائه دهنده محصولات ارگونومی)، سیما کالا (ارائه کننده محولات متنوعی مثل ربی، محافظ کودک و …) ، دی اچ (ارائه کننده محصولات الکترونیکی دفع حشرات و …) ، فروشندگان دم نوش و لوازم آرایشی و بهداشتی که تبلیغات رسانه ای در شبکه های مختلف از جمله خندوانه و …. دارند جزء مشترکین فروتل می باشند.
  • لجستیک محصولات فرهنگی از جمله سریال شهرزاد و گردن بند شهرزاد توسط فروتل ارائه گردیده است.
  • اکثر فروشندگان قدرتمند و پرفروش در اکثر شهرهای کوچک و بزرگ ایران مشترک فروتل هستند.

ثبات خدمات فروتل، پشتیبانی مناسب، تسویه حساب سریع، هزینه های پایین خدمات فروتل، شفافیت مالی و گزارش گیری های متعدد متناسب با سیستمهای مالی گوناگون، امکانات متعدد فروش که به صورت مستمر در حال افزایش می باشند و متناسب با خواسته فروشندگان شخصی سازی می شود، کال سنتر حرفه ای، سیستم انبارداری و خدمات گسترده لجستیک در سراسر ایران و سیستم های بازاریابی متعدد و صدها امکان متعدد فروش باعث گردیده تا فروشندگان  با خیال آسوده فروتل را انتخاب نمایند و دغدغه و هزینه های زیادی را صرف اینکار نکنند و از مجموعه ای حرفه ای و تخصصی استفاده نمایند.

نیازی نیست برنامه نویس باشید یا تیم برنامه نویسی داشته باشید، نیازی نیست کار با کامپیوتر و اینترنت را هم بدانید، نیازی نیست بابت طراحی سایت هزینه ای پرداخت کنید، فروتل کار شما را راحت کرده است و هم حرفه ای ها و هم افراد تازه کار، هم افرادی که در بازار سنتی مشغول به کارند و هم شرکتهای بزرگ در حوزه IT با فروتل کار و همکاری می کنند.

فروشندگان می توانند به منظور بررسی و مشاهده خدمات فروتل و آشنایی بیشتر با آن، بدون پرداخت هزینه اولیه در بخش فروشندگی فروتل عضو شده و ارتقاء دهند و برای ارسال لجستیکی نیازی به پرداخت حق عضویت سالانه نمی باشد و به صورت رایگان فعال می شود. در کمتر از 24 ساعت می توانید ارسال خود را آغاز نمایید.